Më mbaj mend (për 1 muaj)


Tarabuka Band - I Feel Love Oriental  (Feat. Dj Star)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

24/01/2014

2014-01-24T09:44:07+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "I Feel Love Oriental" kënduar nga Tarabuka Band.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Tarabuka Band i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Tarabuka Band:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet