Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tarkan - Her Nerdeysen Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ne kartpostallar yoladi½m
Arasi½na resimler koydum
Kai§ eyli¼l daha gei§ti, bi cevap alamadi½m,
Ama ben bekliyorum...ama yok yazmi½yorsun
peki o zaman i¶yle olsun
ki½ri½lan kalbim olsun
dalgalari½n, denizlerin selami½ var herkesin
i–p dediler yanaklari½ndan, bir kere de bizim ii§in...
Nerdeysen ama nerdeysen
kimleysen, her nerdeysen
Radyoda o i¾arki½yi½ bu sabah gene dinledim
Tam evden i§i½ki½yodum, bir garip oldu ii§im
Ama ben bekliyorum...ama yok gelmiyorsun,
peki o zaman i¶yle olsun
Ki½ri½lan kalbim olsun
i‡ocuklari½n, bali½ki§i½lari½n selami½ var marti½lari½n.
i¶p, dediler gi¶zlerinden, bir kere de bizim ii§in.
nerdeysen ama nerdeysen
kimleysen, her nerdeysen


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/01/2007


Tarkan - Her Nerdeysen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Her Nerdeysen".
3. Video është e këngës "Her Nerdeysen", por nuk këndohet nga Tarkan.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tarkan:


Komente 0