Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tarkan - Unut Beni Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1

Ui§suz bucaksız bir i§i¶li¼n ortasındayım
Dayanılır gibi değil i§ıkmazdayım
Adım adım izimde yalnızlığım
Reva mı hep kırık di¶ki¼k sevdalarım

Ah di¼i‚ºlerim berdui‚º sevgilerim
Kalmadı hii§ mecaliniz
Dargın i¼mitlerim

Ah yanarım hep virane anılarım
Bırakmadı yakamı yaslar
Faydasız dualarım

Gei§ olmadan vazgei§ bırak beni
Ardına bile bakma git unut beni
(Uzak dur yar kederimden, unut beni)

Unut beni
Hi¼zni¼m yaralar seni dayanamazsın
Unut beni
iœi¾i¼ti¼r karanlığım alıi‚ºamazsın

Duy feryadımı Tanrım dardayım
Bu yol gidilir gibi değil i§ıkmazdayım
Dayandı kapıma yine arsız yalnızlığım
Reva mi hep boynu bi¼ki¼k sevdalarımPublikimi: 29/03/2013


Më Shumë Këngë Nga Tarkan:


Komente 0


Tarkan - Unut Beni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Unut Beni".
3. Video është e këngës "Unut Beni", por nuk këndohet nga Tarkan.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.