Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tarkan - Da Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Sensiz gecelerin koynunda
Uyku girmez gi¶zlerime
Bu karanli½klar beni eritse de
Vazgei§mem senden
Ai¾k-i½ alevinden

Bilirim gi¼nler yeniden doi°acak
Ellerim dokununca yi¼rei°in yanacak
Bilirim heri¾ey yeniden yai¾anacak
Sari½li½nca boynuna gi¶zlerin dolacak

Yi¼ri¼ri¼m gecenin i¼sti¼ne
Salari½m gi¼nei¾lerimi
Gi¶ri¼ri¼m tane tane ai§i½lan gi¼llerimi
Yi¼ri¼ri¼m gecenin i¼sti¼ne
Gi¼nahlardan gei§erim
Ezerim birer birer yalan sevii¾leri

Di¶n bebei°im
Di¶n i§aresiz bai¾i½m
Ayri½li½k bi¶yle uzun si¼rmez ki
Di¶n bebei°im
Aci½lar seliyim
Di¶n bebei°im
Hasrete gebeyim


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/01/2007


Më Shumë Këngë Nga Tarkan:


Komente 0


Tarkan - Da
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Da".
3. Video është e këngës "Da", por nuk këndohet nga Tarkan.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.