Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tarkan - Sorma Kalbim Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Sen i¶nce, tani bil kendini
Saril da kalbine
Sonra beni sev dedi
Hepimiz yanliziz bu yolda
Hayat denilen oyunda
i–nce seni sonra beni bul dedi

Kirilma,
Yapma kalbim,
Darilma...
nedeni var herseyin
Suclu, sorumlu arama
Sorma, sorma kalbim sorma
Bilirsin sen aslinda
Yok ki kaybeden askta

Icime si¼zi¼li¼r gizlice, mahsum gi¶zyaslarim
Sessiz kalirim hakli gidisine

Dedi ki, yanliziz bu yolda,
i–mi¼r denilen ruyada,
Sen, sen ol tutsak etme aski zamana...

X2
Kirilma,
Yapma kalbim,
Darilma...
nedeni var herseyin
Suclu, sorumlu arama
Sorma, sorma kalbim sorma
Bilirsin sen aslinda
Yok ki kaybedeb askta


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 11/07/2013


Tarkan - Sorma Kalbim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sorma Kalbim".
3. Video është e këngës "Sorma Kalbim", por nuk këndohet nga Tarkan.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tarkan:


Komente 0