Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tarkan - Biz Nereye? Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Takýlmýþým sözlerine
Ben mecburum gözlerine
Bunlara inanmak zor bir anda
Kimde varsa alacak

Rüzgar çýktý ne kalacak
Bütün bunlar delilikse ben deliyim
Uçmasam da göklere
Bir kuþ olsam pencerede
Perdeyi kapatsan da

Ben seninle
Bir ses buldum isminde
Bin renk buldum yüzünde
Bu bir zaman denizi
Biz nereye

language turkish
albumAacayipsin
viewed24 times


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/01/2007


Tarkan - Biz Nereye?
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Biz Nereye?".
3. Video është e këngës "Biz Nereye?", por nuk këndohet nga Tarkan.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tarkan:


Komente 0