A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Mësuesit

7 Marsi

zgjohuni zgjohuni atdhetar
na ka ardh nje dit e mbar
ne e presim me knaqesi
eshte dita e arsimtarve te mi

te gjith luftuan per
ta par me sy
te gjith luftuan
per ket dit per pavarsi

- poezi nga Tasin Demiri


- Poezia u dërgua nga tasin -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  81  • Më shumë nga Tasin Demiri:
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019