A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Taste 2
  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Kosovë 
Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  10
Music genres: Hip-Hop

Taste 2 is a popular singer. Miloti apo Taste 2 është një reper nga Prishtina qe ka bashkëpunuar me këngëtarë tjerë, mes tyre Elinel e TDS.

Më datë 3 Prill 2012, Elinel publikon videoklipin "Gett'o", në bashkëpunim me Taste 2. Videoklipi u prodhua nga Pinkmoon Creative.

Më datë 15 Dhjetor 2012, Taste 2 publikon videoklipin "Na Jena", klip i cili është realizuar nga produksioni “PinkMoon”..

Më datë 21 Dhjetor 2012, Elinel publikon videoklipin "Iluzione", në bashkëpunim me Ibi-i The Real Mc & Taste 2.

Më datë 23 Mars 2013, Taste 2 publikon videoklipin "Po Pritoj". Kënga e cila ka një tekst mjaft karakteristik dhe flet për jetën e një përtaci tipik, është punuar nga vet reperi dhe nga Binakaj. Videoklipin e kësaj kënge të shkurtër me vetëm një repturë e ka punuar PinkMoon Creative.

Më datë 5 Prill 2014, Taste 2 & Labinot Sponca publikon videoklipin "Badihavg". Me këtë këngë, Taste 2 & Labinot Sponca marrin pjesë në SVFM 2014 në vitin 2014. Kënga flet për një person i cili nuk ka para, as punë, ndërsa në anën tjetër ai posedon një telefon të mirë.

Më datë 9 Prill 2016, Oborri & Taste 2 publikojnë videoklipin "Karrigat".

Më datë 12 Gusht 2018, Taste 2 publikon videoklipin "Vet".

Më datë 19 Gusht 2018, BimBimma & Taste2 publikojnë videoklipin "MVK".

» Edit Bio »

» Song Lyrics »

Instagram

Account

Add New

Official Profiles

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019