Më mbaj mend (për 1 muaj)

Taste2 - V Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

S'jom reper, po freelanser, artist i lire
i lire me jetu n'kang', gjeth qashtu i till’
kurgjo nuk boj pa feel
nuk preki qa s'o real
me kejt boj, veq me shpirtin tem nuk boj deal
s'je artist, nese bon cka po lypet
lekt i bon, po arti n’ty mytet
konstant konfuz me veten
me rrena e shtyn jeten
e merr lapsin, shfryhesh
e n'fund e qkyn fleten

REF.:
5, 5, 5 mi vjet, me ti jep, jete
5, 5, 5 mi her ki me fail, njejt

S'je artist nese s'je pak revolucionist
nese problemit i perballesh si statist
me je vlersu vetes punen, si me ja kap vetit faqen
reklama ma e mire osht puna
e kur tjert ndahen t’kanqun
me cka po bjen, cka po jep n’thelb?
e ku pi qon, kur pi vjedh kelt
jeni keqkuptu, n'mes artit edhe teje
krejt ndryshe luftohet, n'ket far beteje

REF.:
5, 5, 5 mi vjet, me ti jep, jete
5, 5, 5 mi her ki me "fail", njejt
Taste2
Publikimi: 22/06/2019


Taste2 - V
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "V".
3. Video është e këngës "V", por nuk këndohet nga Taste2.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Taste2:


Komente 0