Më mbaj mend (për 1 muaj)

Taste2 - Sick'let Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


1.
Se ki let me bo lek nese je melek
Po thu qe mbijeton
Po dreqi hala s’t’ka hi n’pubertet
Me demek, hala fillimi pa u bo ibret
Zero ki me pas’ ngjep, nese i hin me siklet,
Ka me t’ardh zheg,
Ski mu kon mo xhek
Ndjenje e zbehen, t’bohet njejt
Ki me pas ma zor me flejt edhe ndyshek
Shum let bohesh sick / siklet
Ment kan me tu hap
Ka e keqja me tu kap
Gjepat plot e zemren that’
Me mujt edhe ujin s bon naft
Dollari tattoo n’kafk
Kaviar per mengjes e per ’dark
Katunari ma i madh n’hart
AaaaVjen si dick’man epidemin’ e bart’
Tbohet komplex
Harron kur ki pas ereksion
E harron edhe fjalen sex

Siklet me bo lek
kur je melek je pa lek
Kur bon lek e ki zheg
Taste2
Publikimi: 20/09/2019
Teksti: Taste2
Orkestrimi: Slim The Chemist
Inc.Mix.Master: Taste2Taste2 - Sick'let
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sick'let".
3. Video është e këngës "Sick'let", por nuk këndohet nga Taste2.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Taste2:


Komente 0