Më mbaj mend (për 1 muaj)

Taste2 - N'kohë Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Jetoj me ni kohe ku hejteri ta bon bro
Ku haveri hejter o
Ta bon gropen per kurgjo
Me ni kohe, ku budalla ka bo vo
I shet perdit
Se i meqmi nuk bon zo
Me ni kohe, ku pa vlera hit u bo
Sa ma bullshit, vec rec edhe incizo
Sa ma stupid, fokusi te budallakina gllupit
Trut t'mushta me informata t'mutit
Jetoj me ni kohe, ku njeri n'hane ka shku
E ti n'toke, tu prit n'laborator mu vakcinu
Me ni kohe, ku koqen kur ma shum nuk na kan lujt
Ki mrri sukses, arsya osht se je msu me shujt
Me ni kohe ku ska kohe me pas kohe per kurgjo
Bo qa tthojn, ngo qa ngojn, ma ndryshe mos gabo
Taste2
Publikimi: 08/02/2022
Orkestrimi: Akord


Taste2 - N'kohë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "N'kohë".
3. Video është e këngës "N'kohë", por nuk këndohet nga Taste2.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Taste2:


Komente 0