Më mbaj mend (për 1 muaj)

Taste2 - Beton Jungle Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


[2x]
Ktu o xhengëll betoni
Pa bërtit nuk t'nihet zoni
King of the jungle o cashi
Patroni
Ye ye qiti ti lekt e she
Ye ye ta ndrron krejt jeten me Pa s'e njeh

T'bukra fasadat
po zemrat e thata
Teshat firmato
Po llafet e tharbta
Boring e t'gata
E shkurt' o nata
Me fol me kravata
Serioziteti
N'nivelin
Schubert serenda
Llafet milionshe birrat me t'shkrume
Gjepat e thata
Hunt e hargjume
Klasike per diten e premte
E t'shtune
I dillja hangover
Oki o shoki
Bastore kom lujt
Ishalla pe rroki

PARE

PARE PARE CASH

[2x]
Ktu o xhengëll betoni
Pa bërtit nuk t'nihet zoni
King of the jungle o cashi
Patroni
Ye ye qiti ti lekt e she
Ye ye ta ndrron krejt jeten me Pa s'e njeh

[2x]
Pi msheli syt
Me tha thellsi
Oksigjen
Veç sa mu ngi
Mirë me thon
Se fantazi
Cool'in e maj me terapi
Auto-terapi


Ky tekst u dërgua nga Taste2Taste2
Publikimi: 09/06/2022
Orkestrimi: Rudeskillzbeats


Taste2 - Beton Jungle
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Beton Jungle".
3. Video është e këngës "Beton Jungle", por nuk këndohet nga Taste2.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Taste2:


Komente 0