Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Tatjana Isaj - Arberi Te Qofshim Fale Vol.1 (2004)

Tatjana Isaj - Mos Ma Pengoni Dashurine Vol.2 (2004)

Dërgo një album »


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet