Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Tatjana Isaj
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
Këndon kryesisht: e lehtë

Tatjana Isaj është këngëtare e njohur. Në Dhjetor 1982, Tatiana Isai merr pjesë në Festivali i 21-të në RTSH me këngën "Une Biri Yt".

Në Dhjetor 1984, Tatjana Isaj merr pjesë në Festivali i 23-të në RTSH me këngën "O, Toka Ime E Lashtë".

Në Dhjetor 1991, Tatjana Isaj merr pjesë në Festivali i 30-të në RTSH me këngën "Për Ty Jetoj E Vdes".

Në vitin 2004, Tatjana Isaj publikon albumin "Arberi Te Qofshim Fale Vol.1".

Në vitin 2004, Tatjana Isaj publikon albumin "Mos Ma Pengoni Dashurine Vol.2".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë KomentKomente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet