Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tatjana Isaj - Shamia E Beqarit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  16

Laje ti moj goce laje
E shamin e beqarit e

E shamin e beqarit e

E shtrydhe ti moj goce shtrydhe
E shamin e beqarit e

E shamin e beqarit e

E neje ti moj goce neje
E shamin e beqarit e

E shamin e beqarit e

E digje ti moj goce digje
E shamin e beqarit e

E shamin e beqarit eNuk kemi video për këtë këngë.
Tatjana Isaj - Shamia E Beqarit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shamia E Beqarit".
3. Video është e këngës "Shamia E Beqarit", por nuk këndohet nga Tatjana Isaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tatjana Isaj:


Komente 0