Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tatjana Isaj - Të Më Rritesh Për Shqipërinë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Vajze moj e vogël më ...
Ç'bukuri ty syri te shenjë
Kush tanë mbanë gëzimin kurrë qesh
Kurrë te të rastin lumë bojë trimëresh

Bashkë me qush ti nënën më diell
Këngë ...
Dua për Atdheu në shtrenjtë
Të më rritesh më shpejt, më shpejt

Te mund tanë tokë jo dorë
Seç është te rast na ...
Te je lëshonë më Partitë
Ti shqipe nëpër ...

Ta mot trim ndër qerpik
Kur vetën gjaku ç'dorë
Atdheu qofsh e shtrenjtë
Shqipëri


Tatjana Isaj - Të Më Rritesh Për Shqipërinë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Të Më Rritesh Për Shqipërinë".
3. Video është e këngës "Të Më Rritesh Për Shqipërinë", por nuk këndohet nga Tatjana Isaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tatjana Isaj:


Komente 0