A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Taulant

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: Taulant is a singer. Në Maj 2009, Taulanti merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Tolerant"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Dr.Rabbit

B.A.G

Didi

Frensis

Double D

El-Metro

Dinno

Mmg

2m

Rbs


Tags: Taulant, Black Star's

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019