Më mbaj mend (për 1 muaj)

Taulant Bajraliu - Molla E Ndaluar Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


sa gjysma e botes eshte dhimbja qe kan me falin e tjerve ne te dy u ndam as ni qast gezimi se kam perjetu prej ketu gjer atje rruget mjan shkatrru

Molla e ndaluar tani je per mu nuk qenka e shkruar ne dy me u bashku lamtumira mbeti fjalet permbani perfundoj kjo dashni met si nje tregim

njerezit ne gabimisht i kemi kuptu me qellim e paten veq me na lendu gjurm e mbuluar met kjo dashuni me harro tet harroj nese kan muncii
x2
Molla e ndaluar tani je per mu nuk qenka e shkruar ne dy me u bashku lamtumira mbeti fjalet permbani perfundoj kjo dashni met si nje tregim

perfundoj kjo dashni met si njee tregim


Ky tekst u dërgua nga  GeennT


Nuk kemi video për këtë këngë.
Taulant Bajraliu - Molla E Ndaluar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Molla E Ndaluar".
3. Video është e këngës "Molla E Ndaluar", por nuk këndohet nga Taulant Bajraliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Taulant Bajraliu:


Komente 0