Më mbaj mend (për 1 muaj)

Taulant Bajraliu - Sa Mka Marr Malli Met Pa Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

se un ty te zgjodha me te miren nder shoqet qe ti ke pas e para me fola dhe mendova moj se kur s'ke mem dasht se bashku kaluam dhe krijuam te shtrejten dashuri por prap i vetmuar kujtoj ditet moj dhe netet me dy
x2
sa mka marr malli met pa nuk kam dasht me ty me ty nda dit e nat un te kujtoj e kurr s'te harroj

sa her qe me merr malli per met pas edhe ni her ne perqafim dal naten n'dritare e me kang kujtoj e qaj shpirtin tim se bashku kaluam se krijuam te shtrejten dashuri por prap i vetmuar kujtoj ditet moj dhe netet me ty
x2
sa mka marr malli met pa nuk kam dasht me ty me ty nda dit e nat un te kujtoj e kurr s'te harroj


Ky tekst u dërgua nga  GeennT


Nuk kemi video për këtë këngë.
Taulant Bajraliu - Sa Mka Marr Malli Met Pa
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Mka Marr Malli Met Pa".
3. Video është e këngës "Sa Mka Marr Malli Met Pa", por nuk këndohet nga Taulant Bajraliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Taulant Bajraliu:


Komente 0