Më mbaj mend (për 1 muaj)

Taulant Bajraliu - Luj Me Mua Luj Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


x2
sonte eshte moj nata jote luj qiko luj me ma dredhu belin shtatin gjakun ma bon uj
x2
luj me mua luj mos u ndal aspak me ta marr moj zemren tane pak e nga pak
x2
Sonte eshte moj nata jote luj qiko luj do te vi dhe nata ime tani un dot luj aaaaaaaa
x2
luj me mua luj mos u ndal aspak me ta marr moj zemren tane pak e nga pak

nje her pata fat me ta puth at dor le te mbetet kenga deshmitari jon

nje her pata fat me ta puth at dot le te jet prishtina deshmitari jon
x2
mesazhin ta qova ty ne telefon kthema dhe ti zemer shpirti po me vlon


Ky tekst u dërgua nga  GeennT


Nuk kemi video për këtë këngë.
Taulant Bajraliu - Luj Me Mua Luj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Luj Me Mua Luj".
3. Video është e këngës "Luj Me Mua Luj", por nuk këndohet nga Taulant Bajraliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Taulant Bajraliu:


Komente 0