Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Taulant Bajraliu - Mikesha Ime  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

16/04/2011

2011-04-16T05:29:14moj mikesha ime e par dashurin time do ta kuptosh kur takohemi ne at bot pa genjeshtra dhe pa lot de pa lot(x2)

jaman jaman qe dua te jem keshtu linda dhe do vdes dhe do vdes(x4)

shum kerkova une nga ti dashurin time do ta kuptosh mos mendo se do t'kem frik nga takimi ne amshim ne amshim(x2)

jaman jaman qe dua te jem keshtu linda dhe do vdes dhe do vdes(x4)


Ky tekst u dërgua nga  GeennT
Më Shumë Këngë Nga Taulant Bajraliu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet