Më mbaj mend (për 1 muaj)

Taulant Bajraliu - Nëse Me Zemër Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

dikur shum kam knu oo e tash po qaj e nuk di ka te shkoj oo ka t'ja mbaj e vetem ti m'liron ho prej kti mundi se veq ty te kam oo shpresa e fundit

nese me zemer oj zemer me ka dasht ti mue aman pash besen pash jeten mthuj ni her te due(x2)

met po dojn mem lan oo prej perzisee shpirti lot pom kallet ngot t'rakis eee se veq ty t'kam dasht o prej fillimit se veq ty te kam zemer lot i gzimit

nese me zemer oj zemer me ka dasht ti mue aman pash besen pash jeten mthuj ni her te due(x2)

nese me zemer oj zemer me ka dasht ti mue aman pash besen pash jeten mthuj ni her te due(x2)

Ky tekst u dërgua nga  GeennT


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 16/04/2011


Taulant Bajraliu - Nëse Me Zemër
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nëse Me Zemër".
3. Video është e këngës "Nëse Me Zemër", por nuk këndohet nga Taulant Bajraliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Taulant Bajraliu:


Komente 0