Më mbaj mend (për 1 muaj)

Taulant Bajraliu - Zemren Ma Ke Plas Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

per heren e pare kur u pam une dhe ti qdo nat e kujtoj at takim me ty ne kaluam bashk qastet me te bukra n'jet por nje dit me harrove krejt ne kaluam bashk qastet me te bukra njet por nje dit me harrove krejt

ref x2
nese ti me ke harru dot jetoj edhe pa ty
nese ti nuk don mem pa kurr hallall ska me ta ba

kur isha me ty mdukej vetja lart mbi re qdo dit ishim bashk tash se di ku je dikush na mallkoj apo ndoshta sme ke dasht nuk e di zemren ma ke plas dikush na mallkoj apo ndoshta sme ke dasht nuk e di o zemren ma ke plas

ref
nese ti me ke harru dot jetoj edhe pa ty
nese ti nuk don mem pa kurr hallall ska me ta ba
Taulant Bajraliu
Publikimi: 25/12/2012
Muzika: Besim Bunjaku
Teksti: Besim Bunjaku
Orkestrimi: Astrit Halimi


Taulant Bajraliu - Zemren Ma Ke Plas
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemren Ma Ke Plas".
3. Video është e këngës "Zemren Ma Ke Plas", por nuk këndohet nga Taulant Bajraliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Taulant Bajraliu:


Komente 0