A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Taulant Bajraliu - Dashnia E Zemres


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/09/2016

2016-09-26T18:30:01

Qani sy e mos pushoni
O syt e mi
Ju o shok mos me ngushëlloni
O shokët e mi,

O mka lan dashnia e zemres
Veç po du me vujt
Ma mir un vdeksha
Ma mir u tretsha
Qysh zdita me rujt 2x

Sonte dorë e dikujt tjetër
Atë e prek
Mu mka lan arsyja e jetës
Ma mir me vdek

A mka lan dashnia e zemres
Veç po du me vujt
Ma mir un vdeksha
Ma mir u tretsha
Qysh zdita me rujt 2x

Sonte du me ja kthy Zotit
Shpirtin që ma dha
Dashnia e zemrës dashnia e zemrës
Sa keq ma ka ba Dashnia e zemres
Dashnia e zemres sa keq ma ka ba.


Ky tekst u dërgua nga Jeta Aliti
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019