Më mbaj mend (për 1 muaj)


Taulant Bajraliu - S'ta Bëj Hallall

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'ta Bëj Hallall".
3. Video është e këngës "S'ta Bëj Hallall", por nuk këndohet nga Taulant Bajraliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Taulant Bajraliu - S'ta Bëj Hallall  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.6 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

08/04/2017

2017-04-08T17:00:02+00:00pastroje zemren pastaj fol me mua
edi kush je cila ishe dukur
i njoh mir un mekatet tua
qe ne ket nuk lahen kurr

pastroje zemren pastaj fol me mua
edi kush je cila ishe dikur
i njoh mir un mekatet tua
qe ne ket nuk lahen kurr

(ref)
Sta baj hallal,sta baj hallall
Nje her godet pastaj me thu mfal
sta baj hallall esht shum von
faljen nuk e meriton(2x)

Ne syt e tu qe asnjeher nuk kan lotuar
asgje nuk sho veq erresir e trathti
se di as vet si paskam gabuar
e ta besova ket dashuri

Ne syt e tu qe asnjeher nuk kan lotuar
asgje nuk sho veq erresir e trathti
se di as vet si paskam gabuar
e ta besova ket dashuri

Sta baj hallal,sta baj hallall
Nje her godet pastaj me thu mfal
sta baj hallall esht shum von
faljen nuk e meriton(2x)

Sta baj hallal,sta baj hallall
Nje her godet pastaj me thu mfal
sta baj hallall esht shum von
faljen nuk e meriton


Ky tekst u dërgua nga ReTkKoCeRii
Më Shumë Këngë Nga Taulant Bajraliu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet