Më mbaj mend (për 1 muaj)

Taulant Bajraliu - Nuk Ja Vlen Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.2 / Votuan:  11

Dikur ato buze mu m'kan puth
Dikur ato dur mu m'kan prek
por me kohe shpirt krejt ndryshove
e zemra t'ka vdek
Por me kohe shpirt krejt ndryshove
e zemra t'ka vdek

Refreni x2:
Nuk ja vlen ty as met permen
nuk ja vlen n'zemer me zan ven
nuk po du met nem kurr o shpirti im
por m'ke hak sa here qe merr frym

A m'ke dasht najher a mke dasht
ose n'zemer gur paske pas
sja fal vetes qe t'besova
shpirtin ma ke plas
S'ja fal vetes qe t'besova
Shpirtin ma ke plas

Refreni x2:
Nuk ja vlen ty as met permen
nuk ja vlen n'zemer me zan ven
nuk po du met nem kurr o shpirti im
por m'ke hak sa here qe merr frym


Ky tekst u dërgua nga Bleart LushajTaulant Bajraliu
Publikimi: 11/05/2018
Muzika: Egzon Bajraliu
Teksti: Ejup Shabani
Orkestrimi: Egzon Bajraliu


Taulant Bajraliu - Nuk Ja Vlen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Ja Vlen".
3. Video është e këngës "Nuk Ja Vlen", por nuk këndohet nga Taulant Bajraliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Taulant Bajraliu:


Komente 0