Më mbaj mend (për 1 muaj)

Taulant Bajraliu - Selam Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Erdha, erdha un po qaj
me lot si lum te kjo der
afer tkam jam i mjer
arshik i yti jam
jam i mjer, arshik i yti jam

Selam per ty oh shpirti jem
me lot ne sy prej se largu
T'kam permend shum
selam afer teje tash
me lot selamin ta dhash
Selam per ty oh shpirti jem
me lot ne sy prej se largu
T'kam permend shum
selam afer teje tash
me lot selamin ta dhash

Jam lut te i madhi zot
me prit nje dit si sot
veq ather mos me m'vra
jet pa fund pran teje du me ba

Selam per ty oh shpirti jem
me lot ne sy prej se largu
T'kam permend shum
selam afer teje tash
me lot selamin ta dhash;
Selam per ty oh shpirti jem
me lot ne sy prej se largu
T'kam permend shum
selam afer tash
me lot selamin ta dhash,
me lot selamin ta dhashRenditja: Top 200
Publikimi: 07/10/2020
Muzika: Egzon Bajraliu
Teksti: Kreshnik Avdiu
Orkestrimi: Egzon Bajraliu
Video Produksioni: MProduction


Më Shumë Këngë Nga Taulant Bajraliu:


Komente 0


Taulant Bajraliu - Selam
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Selam".
3. Video është e këngës "Selam", por nuk këndohet nga Taulant Bajraliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.