Më mbaj mend (për 1 muaj)

Taulant Bajraliu - I Kom Kall Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


oj dashni na more nqaf
pse me le zoti te vraft
kush foli keq goja ju thaft
hajt se ni dite e kupton
qe kerkush tmiren sta don
kur tbin nmen kuhs ti fshin ty lot

REF:
i kom kall krejt fotografit
naj mar tligat kjo dashni
sta kom fal sta kam fal o
qysh em le nmerzi
e lumture mos kofsh kurr as ti

e le njerin qe tka dasht
as ty mire skaa met ra
ski mu rahatu o nket dynja(amin jarabi)
hajt se ni dite e kupton
qe kerkush tmiren sta don
kur tbin nmen kuhs ti fshin ty lot

REF:
i kom kall krejt fotografit
naj mar tligat kjo dashni
sta kom fal sta kam fal o
qysh em le nmerzi
e lumture mos kofsh kurr as ti


Ky tekst u dërgua nga likiTaulant Bajraliu
Publikimi: 07/03/2022
Muzika: Egzon Bajraliu
Teksti: Petrit Sefaj
Orkestrimi: Egzon Bajraliu
Video Produksioni: Dream Films


Taulant Bajraliu - I Kom Kall
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Kom Kall".
3. Video është e këngës "I Kom Kall", por nuk këndohet nga Taulant Bajraliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Taulant Bajraliu:


Komente 0