Më mbaj mend (për 1 muaj)

Taulant Bajraliu - Sa Shumë Djegë Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kur t’kom pa me dashni t’re
Sikur venat me mi pre
N’kraht e tu gjithmonë jam gëzu
N’qfar deregje ti m’ke pru
2x

Sa djegë,
a sa shumë djegë!
Me t’pa dorë e huj kur t’prek
Ti qe m’thojshe per ty vdes
M’ke vra n’shpirt e m’preve n’bes
2x

T’kom pas nja e per hastret
Me t’harru so’ koxhe let
Prej kur s’t’kom ma ty dashni
Një ditë t’bardh se pash me sy

Sa djegë,
a sa shumë djegë!
Me t’pa dorë e huj kur t’prek
Ti qe m’thojshe per ty vdes
M’ke vra n’shpirt e m’preve n’bes
3x


Ky tekst u dërgua nga Dafina

Taulant Bajraliu - Sa Shumë Djegë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Shumë Djegë".
3. Video është e këngës "Sa Shumë Djegë", por nuk këndohet nga Taulant Bajraliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Taulant Bajraliu:


Komente 0