A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Taulant
Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1

Taulant is a singer. Në Maj 2009, Taulanti merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Tolerant".

» Edit Bio »

» Song Lyrics »

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019