Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Taulant - Sonte  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

02/07/2012

2012-07-02T23:30:57Edhe yjet jan fikur,
vetem me kan len
sonte mua gjithcka
me mungon.

Vetem hena dhe nata,
me japin ngushllim ,
eja ti ma shuaj ket vetmi.

ref:
Sonte gjumi nuk me ze,
Sonte vetem mua mos me ler
Eja te dy sonte te rrim
eja ti japim drit ta dashuris

Edhe yjet jan fikur,
vetem me kan len
sonte mua gjithcka
me mungon.

Vetem hena dhe nata,
me japin ngushllim ,
eja ti ma shuaj ket vetmi.

ref:
Sonte gjumi nuk me ze,
Sonte vetem mua mos me ler
Eja te dy sonte te rrim
eja ti japim drit ta dashuris


Ky tekst u dërgua nga  linda
Më Shumë Këngë Nga Taulant:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet