Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Taunita

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  22
BIOGRAFIA: Taunita është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 30 Tetor 2015, Taunita publikon videoklipin "Si Ti". Muzika e këngës u punua nga Zzap And Chriss, teksti u shkrua nga Mozzik, ndërsa për orkestrimin u kujdes Zzap And Chriss....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Pashke

Arbana Elezi

Ardita Begu

Xhuli Pjetraj

Ola Xhauri

Julia Laze

Samira

Ona Mani

Angela

Ervisa

Tags: Taunita


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet