Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Doruntina Shala - Ring The Alarm

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ring The Alarm".
3. Video është e këngës "Ring The Alarm", por nuk këndohet nga Doruntina Shala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Doruntina Shala - Ring The Alarm  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  41

Komente

1 🔥

28/07/2017

2017-07-28T18:00:09+00:00[Hook:]
Ring the alarm
I been through this too long
But I'll be damned if I see another chick on your arm
Won't you ring the alarm?
I been through this too long
But I'll be damned if I see another chick on your arm

[Chorus:]
She gon' be rockin' chinchilla coats
If I let you go
Getting the house off the coast
If I let you go
She gon' take everything I own
If I let you go
I can't let you go
Damn, if I let you go
She gon' rock them VVS stones
If I let you go
Couped in the 'bach or the Rolls
If I let you go
She gon' profit everything I taught
If I let you go
I can't let you go
Damn, if I let you go

[Verse 1:]
Tell me how should I feel
When I know what I know,
And my female intuition
Telling me you a dog?
People told me 'bout the flames
I couldn't see through the smoke
When I need answers, accusations
What you mean you gone choke?

You can't stay, you gotta go.
Ain't no other chicks spending your dough
This is taking a toll, the way the story unfolds
Not the picture perfect movie everyone would've saw

[Chorus:]
She gon' be rockin' chinchilla coats
If I let you go
Getting the house off the coast
If I let you go
She gon' take everything I own
If I let you go
I can't let you go
Damn, if I let you go
She gon' rock them VVS stones
If I let you go
Couped in the 'bach or the Rolls
If I let you go
She gon' profit everything I taught
If I let you go
I can't let you go
Damn, if I let you go

[Hook:]
Ring the alarm
I been through this too long
But I'll be damned if I see another chick on your arm
Won't you ring the alarm?
I been through this too long
But I'll be damned if I see another chick on your arm

[Verse 2:]
Tell me how should I feel
When you made me belong
And the thought of you just touching her
Is what I hate most?
I don't want you but I want it
And I can't let it go
To know you give it to her like you gave it to me, come on

He's so arrogant and bold (Oh)
She gon' love that shit, I know
I done put in a call, time to ring the alarm
'Cause you ain't never seen a fire like the one I'ma 'cause

[Chorus:]
She gon' be rockin' chinchilla coats
If I let you go
Getting the house off the coast
If I let you go
She gon' take everything I own
If I let you go
I can't let you go
Damn, if I let you go
She gon' rock them VVS stones
If I let you go
Couped in the 'bach or the Rolls
If I let you go
She gon' profit everything I taught
If I let you go
I can't let you go
Damn, if I let you go

[Bridge:]
How can you look at me
And not see all the things that I kept only just for you?
Why would you risk it baby? Is that the price that I pay?
But this is my show and I won't let you go
All has been paid for, and it's mine
How could you look at me
And not see all the things?

[Chorus:]
She gon' be rockin' chinchilla coats
If I let you go
Getting the house off the coast
If I let you go
She gon' take everything I own
If I let you go
I can't let you go
Damn, if I let you go
She gon' rock them VVS stones
If I let you go
Couped in the 'bach or the Rolls
If I let you go
She gon' profit everything I taught
If I let you go
I can't let you go
Damn, if I let you go


Më Shumë Këngë Nga Tayna:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet