Më mbaj mend (për 1 muaj)


Tayna - Pow Pow

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pow Pow".
3. Video është e këngës "Pow Pow", por nuk këndohet nga Tayna.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Tayna - Pow Pow  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  357

Teksti:

Tayna

Produksioni:

Cricket

Komente

5 🔥

17/11/2018

2018-11-17T18:04:23+00:00

Komt qaq tgata muj met lidh
I shti me 1 thes asnjona nyjen sun e zgidh
Prej qe kom dal jon tu idh
Po kshyrin qysh me dhez e dojn suksesin me ma vidh
Bitches pom urrejn shum thu se jau kom kap frajerin
Mshkrujn me instafake e ma ngul bllokun kejt e terin
Shum pare jom tu bo e clubeve jau luj kondukterin
Mos u kruj me mu se n'beef me mu veq ma sheh sherrin
Dokna si ën pasarela srri me djem qe jon modela
Si me kon latin mthirr mu gjith ai Multo bella
Ai shum u dashuru e po ka qef mem pa me vella
veq ta boj un screen shot e dashnin ta qes ën della

Supreme for these h**s
Surprize for these b*****s
Sa her qe ëm shohin jom tu idh these bi**hes
When i come around qohi n'kom for me bi**hes
po shendris qaq shum i kom qorru un kto bi**hes

Pow pow pow it means Ciao ciao ciao
Folin blla blla blla po spi ni ataa
Per siguri lidhni rrypat mbau
rrrom pom pom pom kur se pret vallau 2x

E kalojm diten veq tu pi e tu rollit spllifa
un jom Wizey per kto Mia Khalifa
Jom vegane kur kto po lypin beef-a
i respektojn presjet po folin per shifra
Un po ha karkaleca ti veq han pakaleca
ikom shti turshit rima t djegsta sikur speca
Jom e zez ujk malli i bardh o sikur keca
bona deshmor per Hip Hop si me pas mbiemrin Ndreca
Ëm kan idoll qato they talkin shit
dojn me kon nven tem qato they talkin shit
Uzin e maj nqaf brrr top that shit
I twerk cuz i let them hear it qato they talkin shit

po lyhen si un dojn me kon Tayna
Dojn mu dok mat mdhaja se dojn me kon Tayna
shkojn ën intervista folin sikur Tayna
po un e kllika jem juve per s'gjalli ju hajna

Pow pow pow it means ciao ciao ciao
Folin blla blla po spi ni ata
Per siguri lidhni rrypat mbau
Rram pom pom pom kur se pret vallai 2x

I thought I already showed these bi**hes how it was done
But they made me show them again

Haaa
I killed you!


Ky tekst u dërgua nga @xteamorki   dbzfeckerKartolina (19)

62
10
29
3
19
18
15
16
6
10
17
22
17
10
12
9
12
15
26

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Tayna:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet