Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Top 200

Tayna - Freestyle Në 72  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  78

Komente nga Fansat

1 🔥🔥

02/07/2019

2019-07-02T15:13:28

Jam kjo qe jom mka bo hip hop cultura
Muzika jote o trash basura
Cifti yt sun hin me mu matura
I zi i shpejt edhe bish vetura
Turn down for what feelin like Lil Jon
Prej qe kam dal i kam rrzu teton
Mos em kqyr shtremt se dhe ti maron
Me kon si un po nuk po ta don
Npushime kam vendos me shku nmars
Nmuj tmjaltit me J Cole jom tu shkru bars
E shoh naten veten ne qiell among stars
E dhezi ni splif se perzij me cigars
Banesa jem o green house en Prishtin
Jeshile nTiran e verdhe nAngjentin
Mos me pas kujdes sa krahi ta shtin
Ai nuk a hood ti je rrit ne flliqtin
Rapin e shoh un si ring
Rrypin ma dhan mu me bling
Muhamed ali on dis ting
Skom thika ntrup jam real ting
Jam e pakrahasushme
E pazevendsushme
E kthej en prizren
Cok zor e kalushme
E vetdashunume
Dashuni e pashume
Zemren vetit sja thej
Perjetesi e pakushtuzume
Kungja kur gjuj mesazh subliminal
E blej e gatuj un ket instrumental
Asni llaf sma shkrun mu ghosti mfal
Ti sem beson ama prap sun em nal
E afirmoj qe ju kerka sini
Dy fjal shqip me i lidh t’menqem sdini
Njo nga njo sikur shi po bini
Po festoj e po pi martini
Skom po e marr nrent a car
U can suck it
Me trup kurr skam bo pazar
I dont cuff it
Nese je prek qa kam thon
Hajde tqafi
Conmingo nuncas te metas
Papi
Fuck im f**kin it up
Kush ka bo freestyle e para
Man im f**kin it up
E sot jam e vetmja hala
E nese tekstet si shkrun vet nuk ta kthej se o bllof.


Ky tekst u dërgua nga OlaKartolina (6)

2019-11-24 10:38:30
Rapin e shoh un si ring
Rrypin ma dhan mu me bling
Muhamed Ali on dis ting
S'kom thika n'trup
Jam real ting
U krijua nga Mandeta 2019-10-20 10:32:07
E afirmoj që ju kërka s'jini
Dy fjalë shqip me i lidh
ma shumë s'dini
Njo nga njo
sikur shi po bini
Po festoj e po pi Martini
2019-08-11 11:33:14
Jam e pakrahasushme
E pazevendsushme
E kthej en prizren
Cok zor e kalushme
E vetdashunume
Dashuni e pashume
2019-08-11 10:10:11
Jam kjo që jom
M'ka bo hip-hop kultura
Muzika jote o trash, basura
Çifti yt sun hin me mu matura
I zi i shpejt edhe bish vetura
2019-08-05 09:09:44
Nëse je prek
qa kam thon
Hajde t'qafi
U krijua nga Irsa Brahimi I LOVE 2019-07-29 16:44:45
Prej që kam dal
I kam rrzu të ton
Mos em kqyr shtremt
Se dhe ti maron

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Tayna:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet