Më mbaj mend (për 1 muaj)


Tayna - Freestyle 2020 (Lockdown)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Freestyle 2020 (Lockdown)".
3. Video është e këngës "Freestyle 2020 (Lockdown)", por nuk këndohet nga Tayna.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Tayna - Freestyle 2020 (Lockdown)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  29

Komente

2 🔥

21/03/2020

2020-03-21T15:30:46+00:00Un edhe fjalt i kom killera talk tough to that bi**h
I kom dy tri dillerka n’cdo shtet dat’s my bi**h
Weed maps, deliver, purple haze s’sheh mo hiq
Pasoshi ska mo fleta put a stamp on that bi**h
Lights out
Put the mic now
Imma spit until I pass out
Pass the blunt now
Mix it with some reggaeton now
Si tu te vas
Papi ya no quiero verte
Vete atras
Argh
Call me a dragon I spit fire on the beat
Multilingual bi**h
Can you feel the heat
Nese na sheh dije jena gipsopit
Ment e tua kurr s’i blejna kshtu qe s’ki nevoj m’i shit hoe
Qe sa kesh en South Beach e rrita pak staminen
Jom tu ra pi high-it ama ama pak llinen
Ai sa her em sheh don me jetu karantinen
E kto hala jon ty pyt “Kush e solli Doruntinen?”

Kartolina (3)

60
47
64

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Tayna:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet