Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tayna - Boss Chick Freestyle Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  16

Tash e din kush o boss chick,
I'll be on my boss shit.
Sa herë qe m'sheh,
I thu femres tone "Merr Mësim"


Ky tekst u dërgua nga  Kida277


Nuk kemi video për këtë këngë.


Tayna
Renditja: Top 200
Publikimi: 28/12/2020


Tayna - Boss Chick Freestyle
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Boss Chick Freestyle".
3. Video është e këngës "Boss Chick Freestyle", por nuk këndohet nga Tayna.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

72
39

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Tayna:


Komente 0