Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tayna, Flori Mumajesi & Cricket - Magdalena Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  34

Magdalena
Jam mbyt tu pi per ni dashni
Magdalena
Sa her kesh, po kan e di
Magdalena
A t’dhemb zemra kur mendon?
Magdalena
Nuk e thu po prap e don

Magdalena, Magdalena
Magdalena, Magdalena

Edhe pse nuk kena guxu me qen bashke
Prap kemi jetu
Un pa ty, ti pa mu

Pak pak..
Dhe pse zgjati shume pak pak
Dashnia ishte nalt nalt
Edhe pse jemi te lendu
Kujt i thu te du? M'bren nga mrena
Kujt i thu te du? Jena jena
Si ma bon jeten pa mu
Jeten pa mu
Si ma bon jeten pa mu
Jeten pa mu

Magdalena
Jam mbyt tu pi per ni dashni
Magdalena
Sa her kesh, po kan e di
Magdalena
A t’dhemb zemra kur mendon?
Magdalena
Nuk e thu po prap e don

Magdalena, Magdalena
Magdalena, Magdalena

Pi hapi syt
Kur po t'sheh ty me t’tjera
Lule s'ka mo
Bashk me ty shkoj pranvera
Ajo t’ka thon harrom
E mrena menime t’tjera
Po rreh vec kot
Ajo zemer e ndjera

Kallxom a m'don a m'don
Se boll pritem
Gabimin e njejt na t'dyt e perseritem
Kallxom a m'don a m'don
Se boll pritem
Ku gabum qysh me rujt na nuk ditem

Si ma bon jeten pa mu
Jeten pa mu
Si ma bon jeten pa mu
Jeten pa mu

Magdalena
Jam mbyt tu prit per ni dashni
Magdalena
Sa her kesh, po kan e di
Magdalena
A t’dhemb zemra kur mendon
Magdalena ime
Nuk e thu po prap e don


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23



Tayna, Flori Mumajesi & Cricket
Renditja: Top 200
Publikimi: 17/02/2021
Muzika: Cricket
Teksti: Endrit Mumajesi, Tayna & Flori Mumajesi
Video Produksioni: Imagine Films
Produksioni: Cricket
Mixed By Cricket
Master By Lorenc Aliaj



Tayna, Flori Mumajesi & Cricket - Magdalena
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Magdalena".
3. Video është e këngës "Magdalena", por nuk këndohet nga Tayna, Flori Mumajesi & Cricket.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (6)

42
44
31
34
38
36

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY



Më Shumë Këngë Nga Tayna:


Komente 5