Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
  • Emri i Vërtetë:
  • Arjan Gerbolli
BIOGRAFIA: TC është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në Maj 2010, TC merr pjesë në Top Fest 7 me këngën "Hands Up". Në Qershor 2011, TC merr pjesë në Top Fest 8 me këngën "DejaVu". Në Prill 2015, TC merr pjesë në Celësi Muzikor 9 me këngën "Do You Know"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

Cannibalz

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Xhema Aka Jemayli

Gjyks

Danny Boy

Kacho

Oran G

Bigg V

Lil Ami

Agon Nimani

Ummet

Legjenda


Tags: Tc, Arjan Gerbolli

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet