TDS

Tds Vijnë Me “Syza T’dillit”

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[02-07-2012]
Hip-hop grupi nga Prishtina, TDS, kanë lansuar projektin e tyre më të ri të titulluar "Syza t'Dillit".
Me muzikë nga Kicco dhe Torch, TDS sjellin këngën e tyre të re, e cila veç se është pritur mirë nga publiku dhe do të jetë konkurrente për hit të kësaj vere.

Videoklipin mjaft interesant e ka punuar ThinkCreative, një produksion që po e shtrin dita ditës më shumë aktivitetin dhe kreativitetin.
 (Telegrafi)

Tds Vijnë Me “Syza T’dillit”

  TDS - Syza T'dillit [Teksti dhe Klipi]

Komente 0