TDS

Tds, Vrastarë Me “Killa”

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[05-08-2013]
Reperët e grupit TDS, kanë publikuar projektin e tyrë më të ri me videoklip të titulluar “Killa”.
Kënga e punuar nga Soho Beatz është një këngë dinamike që sjell reperët shumë ndryshe, në një stil të ngjashëm me frymën e re të hip hopit.

Videoklipi me shumë femra atraktive dhe skena eksplicite është punuar nga produksioni Asha.

“Killa” bën pjesë në albumin e ri “Hello” të publikuar së fundmi nga grupi që është pjesë e Babastars.
 (Telegrafi)

Tds, Vrastarë Me “Killa”

  TDS - Killa [Teksti dhe Klipi]

Komente 0