Më mbaj mend (për 1 muaj)

TDS - Fake (Feat. Abstact)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

ooooo aaaaaa
faakeee haha ejj o mutii dulii mutii kaka shurrii hehehe oo reper huppni se ju jeni kejt si pelaa haha oo majjmuna ku e kenii tarzaninn hehe
hupni se sjenii sen ma shumm se muutaa
mandorinnaa murinaa maj shiitin e hanksh ruaar maqinuu ma qinuu pss reperaa ju menonii se jeni t mir hiqjuu se po t shkeli

ref:2
ha mandornoo leaa pozrinoo oj maria e hanksh ni mii juu hanii kakleca edhe rodeca
edhee murina bashkk me raminaa

game over-i per kejjt juvee Leder Visar a mhani n kar

hehe

luliickk piickk Lipiisk (hahaha)

jeehh je je mii mi maat fortit haha jaauu jaauu
kta koleggt e mi spo dinn me knu haha veeqq une di muu dredhu jaa kaloj kejttvee se jom reper jomm peder


Ky tekst u dërgua nga  RoniiTDS
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2007


TDS - Fake
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fake".
3. Video është e këngës "Fake", por nuk këndohet nga TDS.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga TDS:


Komente 0