Më mbaj mend (për 1 muaj)

TDS - U, La La La Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Kico and Torch music
TDS Yeahh Ahh(17x)
Ladies and fucking GENTLEMAN
Guess who's back,Again let's queen

Ruje shoqen me thoben mat mire
Se vi e ta marr,jom manjiak i pijavt
Krejt spotin un dal,E qes vodken en gote
E pi gotes en bark,Pijavna qaq shum
E qoj boten nen kar,Do thojn jom i qart
Do menojn qe sjom nermal,Kujna pi ja nin
Gishtin e mesit te nalt,(Huuë)
Reperi ma perves,N'UNIVERS
Najher skom respekt,Une jom QAJ
Grupi osht TDS,Emri o MAJK
Hitlera po djegi,Si guma une jom AJ
Huu,Po vin 2 Gorilla prej xhunglles
Edhe budalla ma i madh e lshon rrugen
Ni allti me uj,tjetri me rruza
Zgjedh a po don mu bo çun
A me tu aj buza GANGSTER
Jena gati per bifa amo JO
SONTE KENA PARTY,PEACE

Smoke like that
Drink like that
Shake dat ass
What's your looking that
Live like that
Blunt's in acts
Money and CA$H
Comin in fast
U lalalalalalala
Hëëh (4x)
U lalalalalalala
Hëëh (4x)

Hi mrena en CLUB,dana pi dostav
Qeli syt mir me gjith CLUB-in dhe loqkat
NJoftona me krejt rrina bashk
Une 1 ka 1 i thirri jasht BITCH
Une jom ONATI vet nuk ju lo
E kom edhe MAJKIN n'2-tin SHOK
Nese ju doni,mujna diqka me bo
Ju neve nuk muni me na bo JO kurr
Parfimi ish shum B nana
Biri 1,Biri 2,Biri krejt HAA
Heren tjeter krejt qka i njef thirri
Mir e din qe me neve prap kalon mas miri
Edhe nese tbjen shpi me shku ZHAG
Neser ki me lyp me bo t'njetin sen PRAP
Nese vini nejen ton kini qka me PA
Kini qka me ik
Kini qka me iq
Kini qka me kajt

Smoke like that
Drink like that
Shake dat ass
What's your looking that
Live like that
Blunt's in acts
Money and CA$H
Kalle krejt vet
U lalalalalalala
Hëëh (4x)
U lalalalalalala
Hëëh (4x)

Krejt problemet N'SHPI
Edhe kurvat N'XHIP
Delete in the SLIP
Bonu gati me ARDH
Adresen e DIN
TDS jon IN
Juice edhe JIN
Deri sat mengjesi ZBARDH
BJONDE,BRUNE,THOB TMAJA,TQUME
T'merkure ,T'Shtune
Boll se u MARR
Ton diten jena FLEJT
Naten Qohem prej GJUMIT
Edhe bohem gati me ARDH
Pe shoh ni femen T'MIR
Bona gati me ia LYP
Pi afrona ngat, comment ta pelle tu
Je m'appelle Majk, par-voulez francais
Show to the my problem
WELCOME TO THE HOUSE PARTY

Smoke like that
Drink like that
Shake dat ass
What's your looking that
Live like that
Blunt's in acts
Money and CA$H
Kalle krejt vet
U lalalalalalala
Hëëh (4x)
U lalalalalalala
Hëëh (4x)
U U U LA LA LA LA


Ky tekst u dërgua nga PlauratiTDS
Renditja: Top 200
Publikimi: 16/08/2013


TDS - U, La La La
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "U, La La La".
3. Video është e këngës "U, La La La", por nuk këndohet nga TDS.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga TDS:


Komente 0