Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tea Memeti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 16 Vjeç
BIOGRAFIA: Tea Memeti është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Muzika është bërë pjesë e ëndrrave të saj që prej pesë vitesh. Ajo këndon në koncertet e shkollës dhe publikon këngë të këngëtarëve të saj të preferuar të kënduara nga ajo vetë në youtube. Tea ka pasion muzikën rock dhe në të ardhmen e sheh veten si këngëtare. ‘The Voice’ ka qenë përherë një nga ëndrrat e saj më të mëdha. Në vitin 2018, Tea Memeti merr pjesë në Voice Kids Albania....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Enxhi Kulla

Uendi Zylaj

Alisja Koloshi

Megi Demiri

Erika Bitanji

Luisida Male

Greta Azizi

Biondina Latifi

Alina Shku

Valëza Zogaj

Tags: Tea Memeti


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet