Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tefik Islami - E Kam Begenis Oj Nan Qiken E Kojshis Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


E kam begenis oj nan qiken e kojshis (2x)

Jo nano joo se e kena fis
Jo moj nano jo se e kena fis

As se kena fis oj nan as se kena far (2x)
E kam begenis oj nan se la pa e marr.


Ky tekst u dërgua nga Urata

Tefik Islami - E Kam Begenis Oj Nan Qiken E Kojshis
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Kam Begenis Oj Nan Qiken E Kojshis".
3. Video është e këngës "E Kam Begenis Oj Nan Qiken E Kojshis", por nuk këndohet nga Tefik Islami.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tefik Islami:


Komente 0