Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tefta Tashko Koço - Zare Dil Ke Fiku Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  7

Zare dil te vija
Zare moj dil te vija
Po te pret shoqnija moj Zare
Sa e bukur je

Po te pret shoqnija moj Zare
Sa e bukur je

Zare dil te fiku
Zare moj dil te fiku
Po te pret arshiku moj Zare
Sa e bukur je

Po te pret arshiku Zare
Sa e bukur je

Zare dil te mali
Zare moj dil te mali
Po te pret jarani moj Zare
Sa e bukur je

Po te pret jarani moj Zare
Sa e bukur je


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi

Tefta Tashko Koço - Zare Dil Ke Fiku
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zare Dil Ke Fiku".
3. Video është e këngës "Zare Dil Ke Fiku", por nuk këndohet nga Tefta Tashko Koço.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tefta Tashko Koço:


Komente 0