Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tensioni G

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13
 • Emri i Vërtetë:
 • Valon Maliqi
 • Vendlindja:
 • Gjilan 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 29 Vjeç
BIOGRAFIA: Tensioni G është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Tensioni-G Ose Ndryshe Valon Maliqi ka filluar te miret me muzik qysh ne vitin 2009 ne Gjilan. Ka marr pjese ne koncerte te ndryshme bashke me grupin *ETA* kurse tani ben pjese ne grupin Double-G ArmY. Më datë 24 Maj 2011, Tensioni G publikon videoklipin "Urime Ditlindjen". Muzika e këngës u punua nga vetë Tensioni G, teksti u shkrua nga vetë Tensioni G. Videoklipi u prodhua nga Biggy Image. Më datë 5 Gusht 2011, Tensioni G publikon videokl...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥

  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Tensioni G, Tensioni, Valon Maliqi

Komente 1