Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tensioni G - Un Te Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Edhe Sa Dit Kalojn N'Vetmi Une Jom Vetmin Shok e KOmm. (e kom).
Prej asaj Dite Qe t'Takova Zemra RReh fort Dhe Per ty Qaan.
Athu edhe sa Duna Me Prit Athu Najher A Vjen ajo Diit.
Qeshtu qe Ndodh As vet se Kom besu Deri sa 1.Dit na dy jemi takuu.
Zemren Falma se te Dua Nuk e di Se sa Um besoon.
Qdo Minut Po du me ty mu kan Zemra Veq Njo e don e Tjeter S'Pranon
E kom Vrejt te ti Kët Qysh N'Fillim e Din shum MIr se dashuria Nuk ka qmim.
A'e din Sa kushton Fjala ''TE DU'' Qdo nat Kur bje N'Gjum mos e Le pa e Kujtuu.
Ref: 2x
Un te Duaa.. Un te Duaa.. Un te Duaa..Deri Sat Vdeess(O OuuOu)
Je e Vetmja Per MUaa.. Si thua. Un te duaaa. Vetem Tyy.
Versioni 2.
Osht 1 DjaL i ri qe gjith Ka met thon T'du Un jom me ty edhe Kur krejt kan Met Harru
Veq Qat'her Ki me Kuptu nashta ma von ma din Vleren edhe MUU.
e kom ni deshir qe pres me mu Plotsu je hi thell N'zemren tem s di qka osht tu ndodh me mu.
Smun me imagjinuu (Imagjinuu)..Zemren falma se te du Du met perqafu
Ti ke vler per mu S'osht hera par me shum tjera Kom kalu |
Amo kurr sum ka Ndodh Si nty mu dashuru Qka ki t Vecant a Munesh Mem kallzu
sje Njejt si tjerat Qe kom Taku ae diin Ska mat shtrejt Per mu .
Kur najher kem Bisedu Um ke than Je tu Munguu..
Ref: 2x
Un te Duaa.. Un te Duaa.. Un te Duaa..Deri Sat Vdeess(O OuuOu)
Je e Vetmja Per MUaa.. Si thua. Un te duaaa. Vetem Tyy.


Ky tekst u dërgua nga  gjarpri007Tensioni G
Publikimi: 11/08/2011


Tensioni G - Un Te Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Un Te Dua".
3. Video është e këngës "Un Te Dua", por nuk këndohet nga Tensioni G.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tensioni G:


Komente 0