Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tensioni G - Koha S'kthehet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Pjesa. [ 1 ]

Qysh Duna Mu Ndi Qa Duna Me Than Diqka Qe Pik N zemer e Koomm,
A Muna Met Than Se Prap Te Du Kur Momentet Mat Shtira Um Ke Laan ,
Pa Mendu Per Mu se Qa Kom Kalu Ike Je Larguu,
E Tash Kthehesh Dhe Kerkoon Si Perpara Mu Kaan,
Kur Sum Deshte Qka Pasna Ma Shum Soot,
Perveq e Jam Ba Pak Me Emer.1 Kong Ty Ta Kushtova,
S'Du Me Knu NJejt Prap Per T'NJejten Femeer,
Gabimet Nuk T'Falen E Hajt Shko Gjeje NJo,
QE T Trajton Ma MIr se n Zemren Tem Mo nuk ki ven, Se Ajo mo nuk Osht e Liir,

Refrenn 1 X..
Yeehh (yEEH)
A Duhet Met Besu Kur Um Thu se Hala T'Du,
Ta Fala Kejt Boten E Ti Andrren Tem Ma Ki shkatrru,
Veq 1 Sen Un Po Ta Thom Se Koha Te Mas Kurr Nuk Kthehet,
Maje N Men Deri Sat Jesh Gjall Se Zemra Jeme Jo Nuk Blehet,

Pjesa [ 2 ]
T'Mirat E Mija Ike Harru ,Kallxom Qysh E nin Veten Tash Qe Jom Largu,
S Du Ma Gabimin E Njejt Me E Ba Je Personi i NJejt qe Dikur Zemren Ma Ki Vra,
Kejt Tash Mbeten Veq Kujtime Dashnija Per Ty Osht Veq 1 Gja Intime,
Je Msu Me Lu Ti S'Di Me Dashuru, S'Ki me Pas Mo Ngat At Djalin qe T'Ka than Shum Tdu,
S'ka Me pas MO As Perqafime S'Ka MO Adress Tash Krejt Jon t Fshime,
S Du me Ni Per 1 Femer Qe Nuk Ta Din Vlereen, E Mas Ca Kohe tash ja Msheli deren,
Jeto e qet Edhe Hiq Pa Gajle Mos u Kthe Se per ty Mo Nuk Ka Faljee,
Un Nuk Jom kukull Mu sun Um Blen me pare Tash je e Lir Bani vetes Qareee,

Refrenn 2 X..
Yeehh (yEEH)
A Duhet Met Besu Kur Um Thu se Hala T'Du,
Ta Fala Kejt Boten E Ti Andrren Tem Ma Ki shkatrru,
Veq 1 Sen Un Po Ta Thom Se Koha Te Mas Kurr Nuk Kthehet,
Maje N Men Deri Sat Jesh Gjall Se Zemra Jeme Jo Nuk Blehet,


Ky tekst u dërgua nga GenciTensioni G
Publikimi: 16/12/2011


Tensioni G - Koha S'kthehet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Koha S'kthehet".
3. Video është e këngës "Koha S'kthehet", por nuk këndohet nga Tensioni G.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tensioni G:


Komente 0