Më mbaj mend (për 1 muaj)

Teo Dumani - I Marrë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Koha kalon dhe un ty te pres
Se di pse mendja vec te ti me ngel
Sa keq kjo vetja mu bo bajat
Per ty jam i marre
Lodhem un kot sepse ti se ndien
Kto fjal te vogla per mu kan shum vler
Sje si te tjerat ty du te kem
Ti je zemra jem

Me lendon por un prap te du
Meri t’gjitha per ty kam jetu
Perfiton se vec ty te du
Dyert çelur do jem gjithmon ktu
Me lendon por un prap te du
Meri t’gjitha per ty kam jetu
Perfiton se vec ty te du
Dyert çelur do jem gjithmon ktu
Do jem gjithmon ktu

Shoh syt e tu un kudo qe shkoj
Endem ne rrug pa kthim ty un te kerkoj
Nje iluzion qe vec un e jetoj
Ndoshta po gaboj
Kam lind per ty por ti sdo ta kuptosh
Te them me fal qe per ty ndjej cdo sekond
Me ndal frymarrja kur ti refuzon
Tani smundem mo

Me lendon por un prap te du
Meri t’gjitha per ty kam jetu
Perfiton se vec ty te du
Dyert çelur do jem gjithmon ktu
Refuzom por un sdi te ndal
Jam i yti ne cdo koh ne cdo cast
Perqafom tek ty do humbas
Jam ne gjunj emrin tend po therras
Si i marrë
si i marre zemren ta kam fal
merre eshte e jotja
Teo Dumani
Publikimi: 11/05/2023
Orkestrimi: Klodian Qafoku
Video Produksioni: Cinematic Albania
Produksioni: Klodian Qafoku
Teksti: Dea Abazi


Teo Dumani - I Marrë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Marrë".
3. Video është e këngës "I Marrë", por nuk këndohet nga Teo Dumani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0